ستاد ملی کرونا با تعلیق پروازهای ترکیه موافقت نکرد

به گزارش چای قند پهلو، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از عدم حصول جمع بندی در ستاد ملی کرونا برای لغو پروازهای ترکیه اطلاع داد.

ستاد ملی کرونا با تعلیق پروازهای ترکیه موافقت نکرد

بهترین تجربه سفر را با مجری مستقیم تور ترکیه در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا تا آنتالیا رویایی و بالون سواری در شهرهای ترکیه تا کلی تفریح دیگر در انتظار شماست، خاطراتی از مردم مهمانواز ترکیه که همیشه در ذهن شما خواهد ماند.

مهر: حسن ذیبخش درباره نتیجه تصمیم گیری ستاد ملی مقابله با کرونا در مورد پیشنهاد وزیر بهداشت مبنی بر لغو پروازهای ترکیه گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا فعلاً در مورد لغو پروازهای ترکیه به جمع بندی نرسیده است.

وی درباره اینکه آیا ممکن است این موضوع مجدداً در ستاد کرونا مطرح گردد؟، اضافه کرد: تا کنون در مورد زمان طرح مجدد لغو پروازهای ترکیه، اظهار نظری به سازمان هواپیمایی کشوری ارسال نشده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: هر زمانی که ستاد ملی مقابله با کرونا به نتیجه رسیده و به ما ابلاغ کند، ما پروازها به ترکیه را متوقف می کنیم.

لازم به ذکر است 11 فروردین سعید نمکی وزیر بهداشت در نامه ای به عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا، خواهان لغو ترددهای هوایی و زمینی به و از ترکیه شده بود.

این قرارگاه نتیجه آنالیز های خود را 14 فروردین به ستاد ملی مقابله با کرونا ارسال کرد و این ستاد هم دیروز 15 فروردین در مورد این درخواست وزیر بهداشت، به نتیجه نهایی دست نیافت.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 1 شهریور 1400 بروزرسانی: 1 شهریور 1400 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 932

به "ستاد ملی کرونا با تعلیق پروازهای ترکیه موافقت نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاد ملی کرونا با تعلیق پروازهای ترکیه موافقت نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید