واکنش مسئول کمیته مسابقات به لغو بازی استقلال خبرنگاران

به گزارش چای قند پهلو، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: همانگونه که سال گذشته با تصمیم ستاد مقابله با کرونا بازی پرسپولیس و نساجی در آستانه حضور نماینده ایران در فینال لیگ قهرمانان آسیا به تعویق افتاد ملاقات استقلال و نفت آبادان هم لغو شد.

واکنش مسئول کمیته مسابقات به لغو بازی استقلال خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، لغو ملاقات استقلال و نفت آبادان باعث اعتراض بعضی باشگاه ها شد تا جایی که مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس در صفحه مجازی خود اظهار داشت ما (پرسپولیس) در شرایط کرونایی به آبادان رفتیم اما این مسابقه لغو شد.

سهیل مهدی در مورد دلیل لغو بازی استقلال و نفت آبادان گفت: این درخواست(لغو بازی) حدود 5، 6 روز قبل ارسال شد و ستاد مقابله با کرونا هم موضوع را آنالیز نموده و در نهایت به این نتیجه رسید که بازی نفت آبادان و استقلال به تعویق بیفتد. این موضوع را هم به ما ابلاغ کرد. خوشبختانه تقسیم کارها به شکلی است که گروه های تصمیم گیرنده متنوع هستند. درباره کرونا در فوتبال هم فقط ستاد مقابله با کرونا در فوتبال تصمیم گیری می نماید که اعضای آن هم تعیین هستند. ما در بحث برنامه ریزی و اجرای کار فعالیت داریم همانگونه که وظایف ارکان قضایی تعیین است.

وی توضیح داد: این تقسیم کار یاری می نماید تمام تصمیم ها تعیین ، حرفه ای و متناسب با شرایط اتخاذ گردد. آنگونه که ما شنیده ایم به دلیل سختگیری هایی که در کشور عربستان وجود دارد ستاد مقابله با کرونا تصمیم گرفت بازی استقلال و صنعت نفت را به تعویق بیندازد تا دست نماینده کشورمان یعنی تیم استقلال در عربستان بسته نباشد. همانگونه که سال گذشته با تصمیم این ستاد بازی پرسپولیس مقابل نساجی هم در آستانه حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیابه تعویق افتاد.

فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 741

به "واکنش مسئول کمیته مسابقات به لغو بازی استقلال خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مسئول کمیته مسابقات به لغو بازی استقلال خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید