اطلاعیه دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران؛ نماینده شما هستیم

به گزارش چای قند پهلو، تهران (پانا) - دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران با صدور بیانیه ای به بعضی حواشی پاسخ داد.

اطلاعیه دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران؛ نماینده شما هستیم

دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران ضمن عذرخواهی از فیلمسازان استان های غیر از تهران که امکان حضورشان در این دوره به دلیل کرونا فراهم نیست، خطاب به آن ها در اطلاعیه ای اظهار داشت: به امید دیدارتان در جشنواره فیلم کوتاه تهران در روزهای فارغ از کرونا قول می دهیم که نمایندگان شایسته ای برای معرفی آثارتان به مخاطبان باشیم.

به گزارش سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران در آستانه برگزاری این رویداد سینمایی در اطلاعیه ای خطاب به هنرمندان و فیلمسازان استان هایی غیر از تهران نوشت:

سی و هفتمین فصل از جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران در حالی طی روزهای آینده رقم خواهد خورد که ناگزیر و به اجبار زمانه ای که در آنیم، امکان گردهمایی پرشور اهالی فیلم کوتاه را به مثابه سال های گذشته نخواهیم داشت. با بازگشایی سینماها بارقه های امیدمان برای برگزاری حضوری جشنواره و نمایش آثار با رعایت شیوه نامه های بهداشتی جهت سلامت مخاطبان فراهم شده است. این فرصت را ارج نهاده و علیرغم زمان محدود و دشواری های هماهنگی در فرصت اندک، اولین زمان را برای برگزاری مهم ترین رویداد سینمای کوتاه در خاورمیانه انتخاب کردیم.

بی شک حضور فیلمسازان و نمایندگان برحق و شایسته مان در استان هایی غیر از تهران می توانست شادمانی برپایی این جشن هرساله را برایمان مضاعف کند اما ناچاریم و شرمساریم که با وجود این خواسته قلبی امکان و شرایطی را برای میزبانی از آن ها در تهران طبق دستورالعمل های این دوره نداریم. امید است با همراهی صمیمانه و همیشگی تان دست ما را به گرمی در روزهای برگزاری جشنواره بفشارید و هرچند از دور، صدای ما برای رساندن پیغام فیلم کوتاه که مهربانی و حیات هنری جریان ساز است، در سراسر ایران باشید. به امید دیدارتان در روزهای فارغ از کرونا... قول می دهیم که نمایندگان شایسته ای برای معرفی آثارتان باشیم.

نمایش فیلم های سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران 1 تا 5 بهمن ماه 99 صورت می گیرد. این رویداد به دبیری سید صادق موسوی ششم بهمن نیز با معرفی برگزیدگان به کار خود خاتمه خواهد داد. اخبار و اطلاعات جشنواره در سایت www.iycs.ir قابل دسترس است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 619

به "اطلاعیه دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران؛ نماینده شما هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران؛ نماینده شما هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید