اظهارات مقامات انگلیسی درباره شرایط بوریس جانسون پس از انتقال به آی سی یو

به گزارش چای قند پهلو، تنی چند از مقامات انگلیسی در مصاحبه با رسانه ها توضیحاتی را درباره شرایط جسمی نخست وزیر این کشور که به کرونا مبتلا شده و از شب گذشته در پی تشدید علائم بیماری اش به بخش مراقبت های ویژه انتقال یافته است، ارائه کردند.

اظهارات مقامات انگلیسی درباره شرایط بوریس جانسون پس از انتقال به آی سی یو

به گزارش گروه بین الملل چای قند پهلو به نقل از رویترز، یک سخنگوی دفتر نخست وزیری انگلیس روز سه شنبه گفت که شرایط جسمی بوریس جانسون نخست وزیر این کشور که از شب گذشته به دلیل تشدید علائم بیماری اش در بخش مراقبت های ویژه بستری شده، پایدار است.

این مقام انگلیسی با اشاره به پایدار بودن شرایط جسمی بورس جانسون پس از سپری کردن بیش از 24 ساعت در بخش مراقبت های ویژه، گفت که بوریس جانسون برای اینکه تحت نظارت دقیق پزشکان قرار داشته باشد همچنان در بخش مراقبت های ویژه بستری خواهد بود.

بوریس جانسون که به ویروس کرونا (بیماری کووید 19) مبتلا شده است، یکشنبه شب به بیمارستانی در لندن منتقل شد و مقامات انگلیسی در ابتدا ادعا کردند که وی تنها برای انجام آزمایش های تکمیلی در بیمارستان بستری شده است، اما دوشنبه شب خبر انتقال بوریس جانسون به بخش مراقبت های ویژه به دلیل وخامت شرایط جسمی وی در صدر اخبار رسانه های انگلیس قرار گرفت.

دومینیک راب وزیر امور خارجه انگلیس که به طور موقت وظایف نخست وزیری را به عهده گرفته است، ساعتی پیش گفت که بوریس جانسون پس از انتقال به بخش مراقبت های ویژه تحت اکسیژن درمانی قرار گرفته است، اما اکنون بدون کمک دستگاه های تنفس مصنوعی، تنفس می کند.

یکی دیگر از مقامات دولت انگلیس که رویترز به نامش اشاره ای نکرده نیز گفته است که تا روز چهارشنبه (فردا) هیچ اطلاعات رسمی تازه ای درباره شرایط جسمی بوریس جانسون منتشر نخواهد شد.

.+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 115

به "اظهارات مقامات انگلیسی درباره شرایط بوریس جانسون پس از انتقال به آی سی یو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات مقامات انگلیسی درباره شرایط بوریس جانسون پس از انتقال به آی سی یو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید