گل محمدی: حالا استقلال را قهرمان کنید ، باشگاه در خواب خرگوشی است ، زیادی روی رادوشویچ حساب کردیم

به گزارش چای قند پهلو، به همه افرادی که دوست نداشتنتد پرسپولیس برنده گردد، تبریک می گویم و نمی دانم آنها شب چگونه می خواهند سر خود را روی بالشت بگذارند و بخوابند.

گل محمدی: حالا استقلال را قهرمان کنید ، باشگاه در خواب خرگوشی است ، زیادی روی رادوشویچ حساب کردیم

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از بازی مقابل استقلال گفت: فکر می کنم اتفاق هایی که قبل از بازی افتاد و بحث داوری، فشار زیادی به پیغام حیدری وارد کرد. ذهنیت ما برای داوری مثبت بود و وی هم معین بود تحت فشار است. بعضی صحنه ها می توانست به بازیکنان کارت بدهد اما این کار را انجام نداد. حس کردیم تیم حریف نسبت به داوری مصونیت دارد.

وی توضیح داد: این اتفاقات در شأن فوتبال ایران نیست؛ شاید هم باشد. با توجه به تصمیم گیری هایی که می گردد و برخوردی که با فوتبال صورت می گیرد، حق تمام فوتبالی ها و مردم را اینگونه ضایع می نمایند که جای تأسف دارد.

وی ادامه داد: ما خوب بازی نکردیم و خیلی از زمان هایی که خوب نبودیم، تحت فشار عصبی بودیم. این فشار را هم داور روی ما آورد. در نیمه اول خوب بازی نکردیم و گل خوردیم اما در نیمه دوم جریان به سود پرسپولیس شد و توانستیم ضمن سرعت دادن به بازی، ارسال های خوبی داشته و به گل برسیم.

سرمربی پرسپولیس خاطر نشان ساخت: می توانستیم در طول 90 دقیقه برنده بیرون بیاییم اما در صحنه ای که در وقت اضافه گل خوردیم، کارمان سخت شد. در وقت های اضافی هم جریان متعادل بود اما پرسپولیس در زدن ضربات پنالتی تمرکز خوبی نداشت. باید قوی تر و محکم ضربه می زدیم اما پنالتی شرایط خاص خودش را دارد.

وی ادامه داد: به همه افرادی که دوست نداشتنتد پرسپولیس برنده گردد، تبریک می گویم و نمی دانم آنها شب چگونه می خواهند سر خود را روی بالشت بگذارند و بخوابند. یکی از آنها دوست عزیزمان است که در نشست خبری حاضر است و شب بازی، این همه حاشیه برای تیم ما می خواهد به وجود بیاورد. واقعا برای این فرد و تمام افرادی که تصمیم گرفتند داوری به این شکل باشد و استقلال را قهرمان نمایند، متأسف هستم.

وی درباره اینکه ترکیب خوبی را به زمین نفرستاده تا در نهایت مجبور گردد در دقایق 26 و 46 دو تعویض انجام دهد، گفت: تعویض های ما جواب داد اما متأسفانه محمد نادری دچار آسیب دیدگی شد و کار ما را سخت کرد. به همین دلیل مجبور شدیم وحید امیری را مهاجم پست، به دفاع چپ بیاوریم. با خروج محمد نادری، نظم و تاکتیکی که در حملات داشتیم، از دست دادیم. مجبور شدیم وی را به دلبل آسیب دیدگی تعویض کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه چرا مهدی ترابی در بین پنالتی زن های پرسپولیس نبود، گفت: قرار بود ترابی اولین پنالتی ما را بزند اما احمد نورالهی درخواست کرد اولین پنالتی زن باشد. وی در تمرین هم خوب و محکم پنالتی می زند.

گل محمدی درباره اینکه آیا اگر به اول بازی برگردیم همین ترکیب را برای تیمش انتخاب می نماید، مطرح نمود: کسی نمی تواند درباره ترکیب صحبت کند و نظر دهد. انتخاب ترکیب در اختیار کادر فنی است و با توجه به شرایط تمرینی بازیکنان چیده می گردد. درباره ترکیب صحبت نکنم. بهتر است و باید، خود را برای لیگ قهرمانان آسیا آماده کنم.

وی اضافه کرد: اگر باشگاه از خواب خرگوشی یا زمستانی بیدار گردد، امیدارم بتوانیم در جابجایی خوب باشیم. این تیم نیاز به جذب بازیکن دارد اما خیلی از بازیکنان مانند بیرانوند و استوکس را از دست دادیم.

سرمربی پرسپولیس خاطر نشان ساخت: باید بتوانیم برای نفرات از دست داده جایگزین پیدا کنیم. در هر صورت من در جابجایی فهرست مدنظر خود را در اختیار باشگاه قرار دادم اما خیلی ضعیف عمل می گردد. اگر باشگاه اینگونه شرایط را ادامه بدهد، کار ما واقعا به مشکل می خورد.

گل محمدی ادامه داد: امیدوارم باشگاه پرسپولیس از این خواب بیدار گردد. نمی دانم چه انرژی، فشار یا نیرویی است که نمی خواهد پرسپولیس رو به جلو حرکت کند. ذهنیتی که برای ما به وجود آورده اند، این است که دیگر نمی خواهند تیم پیروز گردد و به نظر من این امر به واقع وجود دارد. شاید هم انرژی هایی باشد که بخواهد پرسپولیس را از پا دربیاورد.

وی درباره اینکه با توجه به عملکرد رادوشوویچ، در فصل آینده هم دروازه بان اصلی خواهد بود، گفت: زیاد روی رادو حساب نموده بودیم و نمی دانم در روزهای آینده تصمیم گیری چگونه خواهد بود. باید با مربی گلرهای خود صحبت کنیم و تصمیم خوبی بگیریم.

سرمربی پرسپولیس درباره استوری شب گذشته اش و اعتراض به یک خبرنگار که خبر توافق وی با سپاهان را منتشر نموده بود، گفت: ح.ا در این محل حضور دارد و از خودش بپرسید که دلیل استوری چه بوده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 مهر 1399 بروزرسانی: 26 مهر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 364

به "گل محمدی: حالا استقلال را قهرمان کنید ، باشگاه در خواب خرگوشی است ، زیادی روی رادوشویچ حساب کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: حالا استقلال را قهرمان کنید ، باشگاه در خواب خرگوشی است ، زیادی روی رادوشویچ حساب کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید